foto-matej overlay
O MNE

MATEJ
BOJNANSKÝ

WEB DEVELOPER

Počas posledných rokov som mohol nahliadnuť do mnohých oblastí IT aj vďaka štúdiu na fakulte informatiky VUT v Brne a práci v digitálnej agentúre upvision ako web developer.

Chcem si dohodnúť konzultáciu
O MNE

V práci mám na starosti vývoj webov a aplikácií. Akýkoľvek problém je pre mňa výzvou a vždy sa snažím nájsť riešenie. Som zodpovedný, rýchly a snažím sa vždy vydať zo seba to najlepšie.

VZDELANIE

Študujem na fakulte informatiky VUT v Brne, tento rok pracujem na dokončení bakalárskej práce a úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia.

SKÚSENOSTI

O informatiku som sa začal zaujímať asi v 15 rokoch. V 17 rokoch som si našiel letnú brigádu ako web developer v agentúre, s ktorou spolupracujem dodnes.

6+

rokov praxe

53+

hotových webov

48+

spokojných klientov

MOJE PROJEKTY

Bridee.online

KOMPLETNÝ VÝVOJ SVADOBNÉHO PORTÁLU
Revolúcia v plánovaní svadieb? Predstavujem vám online portál Bridee.online. Som rád, že môžem spolupracovať na digitalizácii tak zaujímavého procesu, akým je príprava jedného z najvýznamnejších okamžikov v živote človeka. Jeho dôležitosť sme v rámci digitálnej agentúry UPVISION. reflektovali aj v našom riešení, vďaka čomu sa hektické plánovanie svadby rázom mení v prehľadný a kontrolovaný proces.

Prosman & Pavlovič

TVORBA WEBU a SEO
Advokátska kancelária s pôsobnosťou vo viacerých jurisdikciách. Poskytuje komplexné právne služby s maximálnym dôrazom na kvalitu a operatívnosť.
* v spolupráci s upvision

GESTTO

REALITNÝ WEB - PREPOJENIE REALSOFT
Tvorba realitného webu pre realitnú kanceláriu GESTTO. Riešenie obsahuje prepojenie z REALSOFTom, ktoré umožňuje exportovať inzeráty na realitné portály.
* v spolupráci s upvision

#ePodpis

KOMPLETNÁ TVORBA WEBU
Podielal som sa na vytvorení modernej a intuívnej webovej aplikácie v oblasti fintech, ktorá spĺňa všetky požiadavky na profesionálnu komunikáciu s klientami a novými spolupracovníkmi v oblasti sprostredkovania finančných produktov pre Finanzpartner #ePodpis.
* v spolupráci s upvision

Adecco Slovakia

TVORBA WEBU + API prepojenie
Spoločnosť Adecco je vedúcim poskytovateľom HR riešení vo svete. Pôsobí na Slovensku od roku 2002 a odvtedy vybudovala sieť deviatich pobočiek a onsite pracovísk po celej krajine.
* v spolupráci s upvision

Kratomis

KOMPLETNÁ TVORBA WEBU
Tvorba e-shopu s kladením dôrazu na UX/UI. E-shop mal jazykovú mutáciu, prepojenie na Heureku, Google shopping, export objednávok do Zásielkovne a preponie s platobnou bránou.

FOIT

REALITNÝ WEB - PREPOJENIE REALSOFT
Tvorba realitného webu pre realitnú kanceláriu FOIT. Riešenie obsahuje prepojenie s REALSOFTom, ktoré umožňuje exportovať inzeráty na realitné portály.
* v spolupráci s upvision
KONTAKT

Potrebujete web alebo aplikáciu?
Dajte mi o sebe vedieť!
    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.